Ostatní knižní série

Kromě Kočičích válečníků píší Erin Hunter ještě další série, ve kterých hrají hlavní roli jiná zvířata než kočky. Stejně jako u Válečníků mívají i tyto série více hlavních sérií, každou po šesti dílech, a bonusové knihy ve formě novel či komiksů.

Zákon smečky

Zákon smečky vypráví příběh “vodítkových psů” – domácích mazlíčků -, kteří se ocitli v opuštěném městě zdevastovaném zemětřesením. Spolu se pak snaží najít si lepší místo k životu a vytvořit smečku. Ale hlavně přežít.

Zákon smečky má zatím jako jediná série od Erin Hunter u nás vydané celé obě hlavní série. Nepřeložená zůstala jen jediná kniha se třemi novelami (Tales from the Packs).

Pokračovat do rubriky Zákon smečky a dozvědět se víc ->klik<-

Volání divočiny

Volání divočiny popisuje putování tří medvíďat. Každé je jiné, každé má jiný cíl, ale všechna jsou odloučena od svých rodin a nucena spojit své síly při bloudění krutou severoamerickou divočinou a naučit se přežít.

U nás zatím vychází první série. V angličtině vyšly série dvě a dvě bonusové mangy.

Pokračovat do rubriky Volání divočiny a dozvědět se víc ->klik<-

Země odvážných

Bravelands, volně přeloženo jako Země odvážných, je nejnovější sérií od Erin Hunter. Její děj se odehrává v africké savaně a sleduje příběh tří neobvyklých přátel – lva, slonice a paviána, kteří se snaží vyslyšet volání divočiny.

V angličtině vychází první série, u nás by měla začít vycházet v roce 2021.

Pokračovat do rubriky Země odvážných a dozvědět se víc ->klik<-