Soutěž o hlavní postavu – autoři odhaleni!

Od Sluneční záře
Ahoj, kočičáci!
Díky všem za vaše krásné příspěvky do soutěže! U některých jsme se opravdu zasmály, ale ze všech máme velkou radost!
A teď je to na vás. Hlasujte dole v anketě pro příspěvek, který se vám líbí nejvíc a se kterým nejvíc souhlasíte. Doufám, že jste všichni pro fér hru a nebudete odkaz šířit mimo naši malou komunitu, jen proto abyste vyhráli, a budete hlasovat jen jednou :3 Schválně jsem neuvedla autory, aby to bylo ještě spravedlivější, tak doufám i v to, že si to nebudete říkat v komentářích 😀 Po skončení hlasování, všechny autory k jejich dílům dopíšu.
Hlasovat můžete do konce září, tj. během příštích dvou týdnů. Přeji všem hodně štěstí!
Sluneční záře

1. Tajemný duch (Temná tlapka)
Sluneční záře, myslím že jsi vysoká dlouhovlasá blondýna, přestavuji si tě jako milou a ukecanou holku. Když nejsi na blogu tak myslím že děláš nějaké pitomynky 😀
Jeřabino, odhaduji že máš kratší hnědé vlasy. Myslím že si trochu vážnější než Sluneční a spíš se učíš, nejsi tak ukecaná. Když nejsi na blogu tak si myslím že se učíš do školy. (pokud ještě chodíš do školy, moc tě neznám)
2. Nessie (Dešťová kapka)
Sunshine/Sluneční záře
Představuji si tě jako holčinu s delšími blonďatými nebo prostě světlými vlasy. Světlá pleť, modré oči a malá. 😀 Povahově vtipná, trošku žárlivá, prostě takový ten extrovert :D. A co děláš když nepíšeš na blog? Čteš knížky, chodíš s přáteli ven a tak, prostě takové ty normální aktivity. 😀
Jeřabina
Tebe si spíš představuju jako brunetku s kratšími vlasy. Opálená, zelené oči a vyšší než Sluneční záře. 😀 Povahou vtipná, líná (neber jako urážku :D) nedůvěřivá, ale když pak ty lidi víc poznáš tak jim řekneš všechno. Jinak aktivity odhaduji na stejné jako má Slneční záře, prostě čteš a užíváš si s přáteli 😀
3. Amberpaw
Sluneční Záře
-Vzhled-
Bílá kočka se žlutýma flekama (jeden přes celý hřbet, druhý přes pravé oko, levá zadní tlapa a špička ocasu) a světle zelenýma očima.
(real: Blonska s modrýma očima)
-Povaha-
Milá kočka, nerada se hádá a každého chce usmířit.
Prostě takové sluníčko mezi kočkami.
Jeřabina
Vzhled-
Bylinkářsky zelená kočka se zeleno-červenýma očima.
(real: Hnědovláska se zelenýma očima)
-Povaha-
Moc se nekamarádí, moc se nesměje, jakoby ani nebyla. Je taková nevypočitatelná a uzavřená.
A co děláte když nejste na blogu?
Užíváte života!
-Jíte
-Přemýšlíte
-Spíte
-Žijete
Je to pokaždé jiné. Můžete skákat, ležet, sedět,…
Ale jestli to takhle nemyslíte tak prostě takříkajíc „žijete naplno“.
4. Temnota
5. Červený pruh
Sluneční záře:
Vzhled: Podlě mě jsi Štíhlá a vysoká, cca 170 cm. 😀 Máš tmavě hnědé dlouhé vlasy a zelené oči. 😀
Sorry, moc náhodný popis nedělám a nechci psát, třeba: Krátké uši malý nos a pod… 😀 Takový malý základ.
Povaha: milá, chápavá, chytrá, trpělivá, klidná. Pečlivá.:D
Co dělá: Tak to netušim. 😀 Jezdíš na výlety? Učíš se do školy? Setkáváš se občas s kamarády? Chodíš často na brigády?

Jeřabina:
Vzhled: O asi 6 cm menší Blondýnka, s kratčímy vlasy a modrýma očima. 😀 A opálená!
Povaha: (Moc ji neznám, ale tipnu si. :D) Hodná, zábavná, kamarádská, přívětivá
Co dělá: Myslím, že taky ráda cestuje. Chodí na brigády a stará se o školu. Hlavně si ráda povídá.:D

6. Mourinka (Jiskřenka)
Obě máte dlouhé hnědé vlasy. Jste občas trochu mimo, šílené a hlavně nejlepší kamarádky. Váš sen byl mít blog o kočičích válečnících, kde se budete moct s ostatními bavit o knížce Kočičí válečníci. Chtěli jste mít hodně spokojených fanoušků, kteří vás budou chválit a povzbuzovat, abyste napsali další článek.
Popis Sluneční záře: Sluneční záři je zhruba 15 let, ve škole prochází s dvojkami, ale jedničky má taky velmi často. Kromě dlouhých světle hnědých vlasů má modré oči a štíhlou postavu. Baví jí číst knížky, jezdit na koni a miluje češtinu! Její velký sen je být spisovatelkou! Má ráda žlutou barvu a miluje sladkosti! Nerada chodí brzo spát. Líbí se jí jeden kluk ve třídě. Je milá a snaživá, lidé ji často chválí! Na kamarádky si udělá vždycky čas, pokud jí zrovna není nějak špatně, to si potom radši zaleze do pokoje a chce být sama. Její oblíbené zvíře je kočka. Má doma pejska a kočičku.

Popis Jeřabiny: Jeřabině je podobně jako Sluneční záři, 15, 16 let. Má tmavě hnědé dlouhé vlasy a hnědé oči. Nemá tolik času na blog. Hodně se učí, protože jí to ve škole tolik nejde. Chodí do nauky, protože jí baví hrát na kytaru. Chtěla by být veterinářkou! Je výborná v basketbalu! Ráda čte Kočičí válečníky, pokoušela se je dokonce nakreslit. Pro ostatní kamarádky je zábavná, ale zato je líná pracovat a pomáhat rodičům. Má doma kočičku! Její oblíbená barva je červená a fialová a stejně jako Sluneční záře má ráda sladkosti. Nesnáší olivy! Má Insta a Facebook.

7. Wormely (Smrtelný dotek)
8. Sametovka (Jílové srdce)
Sluneční hvězda (pozn. Záře, ehm, ehm…) je v reálném životě skautík. Má jistě mnoho bobříků hrdosti a odvahy a divokosti a já nevím co ještě. Její skautské jméno bude něco jako Divoška nebo Nemrava. Je už dospělá a zřejmě nechodí do školy. Teda možná chodí na vejšku. Její největší slabinou je její velká láska k vlakům. Má doma vylepené plakáty, fotky a zarámované obrázky vláčků. A jistě má počítač plný složek vlastních fotografií mašin. Ráda fotí, ale jen jako hobby. Má kompakt se kterým cestuje po ČR a fotí vlaky v akci. Čte časopis od ČD (já teda taky ;D) a možná do něj i sama přispívá. Má ráda jídlo, ale než sladké si dá radši nějaký ten junk food. Sama pracovala jako obsluha fast foodu a od té doby to jídlo miluje. Má psa a dvě kočky. Warrior catz miluje už hodně dlouho, cca. 7 let. Obecně je velice moudrá a chytrá, slušně se obléká. Je docela vysoká, měří asi dva metry. Víc nevím, bohužel.
 
Jeřabina je dítě. Ale né moc malý. Vlastně je hodně vysoká, tak 2,3 metru. Je vyšší než Sluneční záře. Je pěkná a seksy. Je velice rozpustilá, nedá se říct, že by něco brala vážně. Dle mého nemá nijak extra Warriorz ráda, myslím, že se na to dívá velice odměřeně. Ráda hraje RP hry. Dnes už tedy možná ne, ale RPG vždy hrála jako ďábel. Má doma banana phone a jedině tím volá. Vlastně spíš nevolá, ona nemá ráda telefonování. Má ráda starý věci a kytky. Nějaký ty sukulenty. Umí péct a vařit. Furt peče nějaký dorty. Miluje Petera Capaldiho, má doma jeho plakát. Myslím, že má i jeho sonickej šroubovák. Stejně jako já je i ona členem KNZ. Ráda fotí. Přírodu a svoje zvířata. Má asi deset fretek a patnáct šneků. Chtěla by psa, ale bohužel bydlí ve městě a tak si ho nemůže dovolit. Je fanynka Endží čtyřicet pjetky. Umí dobře kreslit, je talentovaná. Má ráda všechno co mám ráda já. To je vše, slova nedokážou vyjádřit Jeřabinin fantastický charakter.
9. Orel (Měsíčka)
10. Akiramona (Kavka)
Jeřabina
Tak, stydlivá, možná dokonce samotářská :/? má ráda řízek, ráda poslouchá písničky (asi remixy), odhaduji ji tak na 14 – 21 let… jméno možná Terka nebo Adéla. Alergie (?) na pyl.
Sluneční záře
Ehm…. kamarádská, milá (?) :/…. má ráda skořici xDD, kočky (a samozřejmě válečníky, viz triko)..(má rovnátka?. 13 – 23 let xDD… Anna, Lucka, Eliška nebo Petra…. já nevím proč se s těmi jmény vůbec snažím xDD… možná oblíbená skupina Twenty one pilots, možná Slza…
Obě máte doma nějakého mazlíčka… nejspíš kočku, jeřabina možná psa (labradora?)…. ok ok
Bonus:
Jak vidí Sluneční záře sama sebe?

Hlasování bylo ukončeno, brzy se těšte na vyhodnocení =^.^=