Přihláška do Březového klanu

Od Jeřabina
Čauky lidi, konečně jsme se nějak rozhoupaly a můžete se začít přihlašovat do klanu! Moc pravidel nezadávám, jen se prosím vyhněte kočkám z oficiální série, reálným postavám a tak. Díky!
Jo a, vzhledem k tomu, že je vás už docela dost, tak se přihlašujte vždy jen po jedné postavě. (kdo si přečetl pravidla, tak dejte bod 10. a k němu napište jakou máte barvu vlasů třeba :D)

Přihláška:
1. Tvoje přezdívka
2. Kontakt (nejlépe asi blog, jinak sem asi nemusíte psát nic, pokud nechcete)
3. Jméno kočky
4. Pohlaví
5. Postavení v klanu (kotě, starší; matky – válečnice, které čekají nebo se starají o koťata, jestli to tak chcete, tak můžete napsat i něco stručně o koťatech – ale domluvte se s někým, kdo bude otec třeba, nebo to může být tajemství, záleží na vás)
Válečníků už máme až moc, proto se každý nový, kdo tam stejně napíše válečník, objeví v klanu jako kotě 🙂
6. Vzhled (barva očí, srsti a zvláštní znaky; můžete přidat i vlastnoručně udělanou kresbičku (tím, že ji nahrajete někde na internetu a hodíte sem odkaz)
7. Povahové rysy a vlastnosti
8. Nejlepší dovednost (jen jedna; myslím tím třeba lov ryb v rozbouřené řece, šplhání na stromy, stopování ve tmě a takové věci, zkuste být konkrétnější a nepsat jen „lov“)
9. Příběh (co se dělo předtím, než jsme začaly psát příběh, a co byste rádi, aby s kočkou bylo, co by měla vykonat, co by se jí mělo přihodit, kdy a jak by měla umřít – nezaručuji však, že se to vyplní, ale je to dost možné)
To by bylo snad vše, uf. Těším se na vaše přihlášky, válečníci!