Zveme vás na 1. sraz Kočičích válečníků!

Od Sluneční záře

Tak a je to tady, válečníci!

Oficiálně vás zveme na první sraz fanoušků Kočičích válečníků!

Kdy a kde? 16. 6. 2018 v Brně.

Z vašich komentářů vyplynulo, že většina fanoušků se nachází na moravě, proto se nám Brno jeví jako velmi příhodné místo. O datu jste mohli sami hlasovat v anketě, kterou spustila Jeřabina. S převahou vyhrál právě 16. červen.  

Pražáci, nezoufejte a věnujte pozornost následujícím řádkům!

Jelikož jsme obě (Sluneční záře a Jeřabina) také z Prahy, budeme z ní cestovat do Brna vlakem. A na této cestě se k nám můžete připojit! Cena jízdenky se pohybuje kolem dvou set korun. Čím dříve ji objednáme a čím více nás pojede, tím bude levnější, proto prosím všechny, kteří by s námi chtěli jet, aby dlouho neváhali. Sejdeme se v 8:30 v hale na hlavním nádraží pod hodinami u příchodu k pokladnám. Vlak odjíždí v 8:51.

Doufám, že náš vlak nebude mít velké zpoždění, i tak nám cesta do Brna zabere dvě a půl hodiny.  

Sejdeme se v Brně na hlavním nádraží v 11:30.

Minulou sobotu jsem se do Brna vypravila a hledala na rušném nádraží alespoň trochu klidné a zároveň výrazné místo. Podařilo se mi objevit tento sloup v podchodu k nástupištím. (Hned vedle jsou záchody, takže když půjdete po směrovkách WC, nemůžete ho minout!)  

(foceno rychle a „nenápadně“)

Poté se přesuneme na Kraví horu, kde si uděláme piknik.

Ano, čtete správně. Uděláme si piknik! Sluneční záře upeče sušenky a Jeřabina se chce vrhnout na koláč. Byla bych ráda, kdybyste i vy něčím přispěli na hromadu čerstvé kořisti, kterou pak společně spořádáme! Mňam.

Pokud se někomu nechce vléct na nádraží, může za námi přijít rovnou na Kravák. Bohužel vám teď neřeknu, v kolik, ani kde přesně tam budeme, ale dostanete na mě telefon, tak při nejhorším můžete psát a volat 🙂 Jen to prosím napište do přihlášky, abychom na vás nečekali na nádraží.  

A co dál?

Napadlo nás, že bychom mohli přivézt nějaké knížky v originále, abyste se podívali, jak vypadají. Taky můžu přitáhnout první české vydání pro porovnání a české vydání manga trilogie o návratu ztraceného Šedého pruha zpátky ke klanům. Vsadím se, že se k nim už moc nedostanete 🙂

Zahrajeme si nějaké hry, abychom se lépe poznali a aspoň trochu se sblížili. Můžete nám i ostatním přivézt ukázat nějaké své dílko s Kočičími válečníky, jako obrázek, nebo třeba povídku z vašeho vlastního klanu (či fanfikci na původní klany).

Také bych chtěla udělat hromadnou srazovou fotku, kterou bychom třeba mohli poslat pozdrav Erin Hunter, pokud budete souhlasit. Určitě by měly autorky radost!

Rády uvítáme i vaše nápady, co chcete společně podniknout, fantasii se meze nekladou!

Celou akci nám zastřešilo skautské středisko v Modřanech, takže všichni budeme pojištění a rodiče se o vás nemusí bát. Musím ovšem všechny, kdo chtějí přijít, požádat o vyplnění přihlášky. Je to jen přihláška na sraz, kterou pak smažu, takže nemusíte mít strach, že byste se zavazovali ještě k něčemu jinému. My tak navíc získáme přehled, kolik nás bude – kolik máme udělat jídla a vyrobit placek na památku 🙂  

PŘIHLÁSIT SE NA SRAZ

Omlouvám se, že píšu až na poslední chvíli. Bohužel kvůli práci moc nestíhám a volno mám až dneska. Přesto doufám, že se nás sejde co nejvíc! Přihlašovat se můžete do čtvrtka 14. 6. do 12 hodin, ale neváhejte prosím na poslední chvíli (nebuďte jako já a všichni skauti :D), abychom stihli vyrobit dost placek!

Máte nějaké dotazy, chybí vám, nebo rodičům v článku nějaká informace? Nebojte se mi napsat na e-mail pajinkapoletinka@gmail.com! (Jen ohledně srazu, prosím, ostatní dotazy směřujte do komentářů, nebo kontaktního formuláře v menu.)  

Zatím se mějte krásně a těšíme se na vás, válečníci!