Slavíme první rok života blogu!

Od Sluneční záře
Věděli jste to? 22.8. oslavil náš blog první narozeniny! Přiznávám – taky jsem si toho ve víru prázdnin nevšimla 😀
Provolávejme slávu!
A já mám po vás velkou zprávu! Vy teď budete mít možnost ovlivnit, kdo se stane hlavním hrdinou našeho příběhu! Oficiálně tedy vyhlašuji:

Soutěž o hlavní postavu!

zdroj: deviantart.com

 
A v čem že ta soutěž spočívá? Dlouho jsme s Jeřabinou přemýšlely a zajímalo by nás, jak si nás vlastně představujete. (Tedy mě by to určitě hrozně moc zajímalo, Jeřabina se tvářila, že to snad ani radši vědět nechce :D) Tak jak?
Nakreslete a/nebo popište své představy o nás – jak vypadáme, jaké jsme, co děláme, když zrovna nejsme na blogu? – a pošlete mi to na mail: sunshine.warriors@seznam.cz. Nezapomeňte uvést svou přezdívku a jméno vaší postavy. Je důležité, abyste to poslali na mail a ne do komentářů, vaše příspěvky zveřejním v dalším článku bez uvedení autorů (aby vás to snad neovlivnilo při hlasování) a vy v anketě budete hlasovat pro ten nejlepší/nejoriginálnější nápad a zpracování. Po skončení soutěže všechny autory odhalíme!
Výherci budou tři – dva z nich vyberete v anketě a třetím se stane výtvor, který nás nejvíc vystihuje! Z koček našich výherců se stanou hlavní postavy, kolem kterých se bude točit příběh „první série“ Březového klanu!
Své výtvory můžete posílat do pátku 15. září – měli byste mít dost času na to, abyste stihli přečíst tenhle článek a něco vymyslet. Moc se na to těšíme!
Přeji hodně zdaru a inspirace!
Vaše Sluneční záře