„Medvědi“ už mají obálku i poetický název

Od Sluneční záře

Nakladatelství Albatros pomalu odtajňuje podobu nové série o medvědech. Její oficiální název zní „Volání divočiny“ (Pořád si říkám, že už jsem to někde slyšela, a pak *bum* – to vážně kopírují Jacka Londona?). První díl se bude jmenovat „Putování začíná“.

Původní obálka knížky zjevně Albatros příliš neuchvátila, ani její druhá anglická verze. Nakonec se dočkáme přebalu od našich německých sousedů. Nápis už sice graficky neladí k ostatním sériím od Erin Hunter, ale jinak se mi zdá celkem pěkná, co myslíte? Formát i měkká lepená vazba zůstává.

Dalším rozdílem oproti Kočičím válečníkům a Zákonu smečky je, že knížka bude o padesát korun dražší. Zbývá jen zjistit, jestli se to vyplatí i nám, čtenářům.

Volání divočiny – Putování začíná

„Tři medvědi, jeden společný osud. První díl série od autorky bestselleru Kočičí válečníci.“   Tři medvíďata, každé z jiného druhu – lední medvěd, baribal a medvěd grizzly – jsou brzy po narození odloučena od svých rodin. Ale nevzdávají se, jsou odhodlána v kruté divočině přežít stůj co stůj. Jejich cesta ale zdaleka nebude přímá a jednoduchá… Osud je brzy svede dohromady a společně zažijí mnohá dobrodružství a budou muset překonat mnoho útrap…  

Počet stran: 288
DPC: 249,-
Vyjde: 24. 9. 2018