První série je konečně kompletní!

Od Sluneční záře

Už je to týden, co světlo světa spatřil závěrečný díl první série. Pořád tomu nemůžu uvěřit! I když jsem Nejtemnější hodinu zvládla přečíst už několikrát, pořád to nepobírám. Byla to tak dlouhá cesta, ale konečně je celá první série v českém znění na světě a hoví si v mé knihovně! Je to tak zvláštní pocit! Ale je krásný. Jeden kruh se uzavřel. Věštba se naplnila.

Závěrečný díl je úchvatným vyvrcholením celé série. Převrátí vám celý kočičí svět naruby a připraví pár nečekaných zvratů. Pohltí vás (tak, že o něm ani nezvládnete napsat článek včas) a až na konci zjistíte, že celou dobu tajíte dech, jak to dopadne. Na konci? Ne… Není to konec, je to začátek něčeho dalšího a naplní vás klidem a nadějí. Takhle to mělo být. Četla jsem v komentářích, že spousta z vás už Nejtemnější hodinu taky čte. Už jste ji dočetli? Co na ni říkáte? A ten konec? Taky jste z něj tak paf jako já?

(Jo a Albatros už pracuje na další sérii! Podle nejmenovaného zdroje v komentářích to vypadá, že by první díl mohl být už v lednu ;))