Albatros vydá Putování Ohnivého měsíce

Od Sluneční záře

I když všichni nedočkavě vyhlížíme poslední díl druhé série, Albatros si pro nás přichystal jiné překvapení. Světlo světa spatří první česká Superedice!

Ještě jste o Superedici neslyšeli? Jsou to knihy, které stojí mimo základní série a obsahují samostatný příběh (mají jen jeden díl). Můžou se odehrávat mezi hlavními sériemi, nebo paralelně během nich (např. příběh postavy, která není v hlavní sérii tolik vidět). Vznikly jako doplněk k hlavní dějové lince a spolu s manga komiksy dotvářejí celý vesmír Kočičích klanů (už máte doma první komiks o Havranovi? :3).

Putování Ohnivého měsíce – Erin Hunterová

Kočičí válečníci – Superedice: Putování Ohnivého měsíce se odehrává mezi první a druhou sérií. Společně se vrátíme v čase zpátky do starého lesa před tím, než přišli dvounožci a všechno zničili. Po bitvě s Krvavým klanem je tu mír, Ostrotlapka dokončuje svůj válečnický výcvik, Šedý pruh je stále s námi a Dlouhý zatím nepřišel o zrak.

Ohnivého měsíce (příběh je psán z jeho pohledu) ale najednou začnou ve snech i během dne navštěvovat zvláštní kočky, které nikdy neviděl. Co jsou zač a co od něj chtějí? Čeká ho velká výprava, aby jim dokázal pomoci a napravil křivdu, které se dopustili jejich válečničtí předci.

Kromě toho musí také upevnit vztah se svou partnerkou, Bouřkou, která si stále není úplně jistá jeho city. Dozvíme se, jak Dlouhý nakonec přišel o svůj zrak, nebo čím (kým?) je inspirováno jméno Lístečky/Jezerní lístky. A to nejdůležitější – objevíme pravdu o kočičích klanech, která byla dávno zapomenuta a vymazána z historie.

Kniha by měla vyjít v listopadu, takže si ji můžete připsat na seznam vánočních přání! Čeká nás víc jak 400 stran, tak by vám mohla aspoň přes prázdniny vydržet 🙂

Opět moc děkujeme paní redaktorce za VIP info a obálku pro naše fanoušky <3