Pojďme oživit českou wiki!

Od Sluneční záře

Část z vás už určitě slyšela o anglické Warriors wiki. Je to největší a nejpodrobnější zdroj informací pro všechny fanoušky Kočičích válečníků. I my z něj často čerpáme. Věděli jste ale, že má i svou českou verzi?

Založila ji stará komunita fanoušků Válečníků dávno před novým brožovaným vydáním. (Mohlo to být nějakých deset let zpátky?) Když ale Albatros stále odmítal vydat pokračování a roky plynuly, nadšení komunity opadlo a wiki se propadla do zapomnění.

Dnes ale máme šanci to změnit!

Pojďme do toho společně!

Válečnice Ester přebrala nad českou wiki kontrolu a ráda by ji dala dohromady, abychom na ní našli veškeré informace z přeložených knih v češtině. Už teď na ní usilovně pracuje. Na jednoho člověka je to ale dost práce, pomoct můžete i vy!

O co vůbec jde?

Wiki je projekt takové internetové encyklopedie od fandom.com. Její podstatou je, že do ní můžete přispívat všichni podobně jako na Wikipedii. Společnými silami nám půjde aktualizace všech článků rychleji.

Jak tedy můžu pomoct?

Stránku české wiki najdete na adrese: valecnici.fandom.com/cs

Nejprve se budete muset zaregistrovat. Nebojte, zvládnete to snadno, pouze zadáte e-mail a vymyslíte si jméno a heslo. Nepřihlášení uživatelé bohužel nemohou do wiki zasahovat.

Než se ale pustíte do samotného upravování stránek nebo vytváření nových, přečtěte si pravidla, která Ester sestavila, aby na wiki nebyl zmatek. Prosím, držme se jich.

Děkujeme všem, kteří se zapojí, i ostatním, kteří se jen občas přijdou podívat, jak se kočičí svět vyvíjí, a podpoří nás a naši snahu hezkou myšlenkou či komentářem. I tahle podpora je třeba 🙂