Už víme, kdy vyjde Stmívání!

Od Sluneční záře

Drazí válečníci, dnes mám tu čest vám jako první oznámit, že známe datum vydání nového dílu Kočičích válečníků! Pátý díl série Nové proroctví – Stmívání – vyjde oficiálně 30. května!

Po delší pauze jsme se konečně dočkali – vždyť poslední díl vyšel už začátkem září. Příběh tentokrát vypráví Veverka spolu s Jezerní lístkou. Lístka je také na obálce knihy. Já se nedokážu rozhodnout, jaký má vlastně výraz – je vyděšená? Kočky na téhle sérii jsou zachycené vážně ve zvláštních úhlech.

Kočky se postupně usazují na svém novém území, zvykají si na nové hranice a jejich život se postupně vrací do starých kolejí. I když někomu se může zdát zvláštní opět se rozdělit do čtyř klanů – po tom všem, co spolu prožili během posledních pár úplňků – a zase bojovat mezi sebou.

Jsou důležitější noví přátelé z jiných klanů, nebo oddanost vlastnímu klanu? Jak si poradit s citovými pouty, která se na té velká cestě vytvořila, a zároveň dodržovat válečnický zákoník?

Ale nové území stále není tak bezpečné, jak se zdá. Kočky pořád musí čelit jezevcům, liškám a možná brzy i dvounožcům. Ve stínech navíc opět číhá skrytá hrozba, která by je mohla zničit dřív, než se válečníci stačí rozkoukat…

Moc děkujeme paní redaktorce za informace a poskytnutí oficiální české obálky, kterou v této chvíli nikde jinde na internetu nenajdete =^.^=