Registrace opět funguje!

Od Jeřabina

Ahoj, válečníci!

Všimli jsme si, že někteří z vás měli v poslední době problém s registrací na blog. Omlouváme se za komplikace a doufáme, že vás to úplně neodradilo <3 Vzhledem k tomu, že náš IT specialista spravuje náš blog zdarma a ve svém volném čase, náprava chvilku trvala, ale registrace už je konečně opět funkční! (Několikrát ověřeno.) Pokud vám stále nejde se registrovat, zkontrolujte si prosím, že jste schválili použití souborů cookies. Bez nich bohužel nemůžeme uložit vaše údaje a tím pádem registrace nebude fungovat.

Pojďme oživit českou wiki!

Od Sluneční záře

Část z vás už určitě slyšela o anglické Warriors wiki. Je to největší a nejpodrobnější zdroj informací pro všechny fanoušky Kočičích válečníků. I my z něj často čerpáme. Věděli jste ale, že má i svou českou verzi?

Založila ji stará komunita fanoušků Válečníků dávno před novým brožovaným vydáním. (Mohlo to být nějakých deset let zpátky?) Když ale Albatros stále odmítal vydat pokračování a roky plynuly, nadšení komunity opadlo a wiki se propadla do zapomnění.

Dnes ale máme šanci to změnit!

Spouštíme upozornění na nové články

Od Sluneční záře

Ahoj, válečníci!

Spouštíme pro vás na našem kočičím webu novou funkci! Každý registrovaný uživatel nově může odebírat upozornění na nové články!

Znamená to, že pokaždé když na našem webu vydáme nový článek, přijde vám e-mailem upozornění od Hvězdného klanu. Vy tak nebudete muset kontrolovat web každý den a zároveň nepřijdete o žádnou novinku!

Šťastné a veselé!!!

Od Jeřabina

Přejeme vám všem krásné Vánoce (i Kočičinoce :3), a do nového roku spoustu štěstí, lásky a kočiček! 💚❤

A hlavně hodně zdraví, pevné nervy při trávení další spousty času doma s rodinou a spoustu, velkou spoustu nových dílů Válečníků a dalších knih, abyste měli aspoň šanci to přežít 😀

Těšíme se na vás všechny v novém roce! A jednou možná i na kočičím srazu, pokud do té doby všichni moc nezestárneme.

S láskou vaše
Jeřabina, Sluneční záře, Wormely a její kocour Julián

Vítejte na novém webu!

Od wormely

Ahoj, válečníci! Vítáme vás na novém webu!

Blog.cz už odešel do věčných lovišť, ale tento odchod pro náš blog přinesl spíše pozitivní, než negativní zprávy.
Jedna z prvních věcí – už žádné reklamy! Už se nemusíte bát, že na vás vyskočí zelenej mužík nabízející elektroniku… A to se vyplatí!
Dále je výhoda to, že nejsme závislí na nekvalitní technické podpoře, jako byla na Blog.cz. Takže pokud bude nějaká vada na serveru, dokážeme to opravit přímo my (nebo spíš náš webmástr, ehm… :)))

Konec blog.cz

Od wormely

Všechny po delší době zdravíme!
Bohužel nemáme dobré zprávy. Jak už všichni asi víte, blog.cz bude 16.8. tohoto roku končit.

Kecací článek

Od Sluneční záře

Všichni jsme doma, školy jsou už nějakou dobu zavřené a dokonce už nesmíme ani ven… a to je nuda. Já si připadám, jako kdybych zase dostala zaracha, a to už jsem ho neměla pár let! Je to divný. A nudný. A my si ani nemůžeme krátit chvíle pokecem na našem chatu! A proto vznikl tento článek…   Do komentářů pod tímto…

Veselé Vánoce

Od Jeřabina

Přejeme vám všem krásné Vánoce, plné zábavy, dárečků, štěstí a samozřejmě kočičích chlupů. Jeřabina a Sluneční záře

Konec stávajícího chatu

Od Sluneční záře

Jak mě někteří z Vás upozornili, dnes je poslední den, kdy si můžete společně popovídat na našem stávajícím chatu, protože stránka, na které je zřízený, končí. Říkám vy, protože já jsem momentálně bohužel mimo dosah stálé internetové sítě a budu ráda, pokud se k vám tenhle článek dostane dřív, než v pondělí dorazím domů. (pro nechápavé – padá mi…

Šťastné a veselé :3

Od Jeřabina a Sluneční záře

Ahojky! Přejeme vám všem krásné vánoční svátky nebo cokoliv jiného, co se dá v téhle době slavit.No, a rovnou radši i všechno nejlepší do nového roku. A na závěr jeden obrázek cesmíny.   Mějte se famfárově!pac a pusu, Jeřabina a Sluneční Záře